סדרת קונצרטים לילדים

בשיתוף התזמורת הפילהרמונית ירושלים בניצוחו של חן צימבליסטה, הכוללים שימוש בבובות על מנת ללמד על יצירות קלאסיות ומלחינים.

בובות בתערוכה

מסע אינטראקטיבי לימודי בתערוכות מתחלפות במוזאון הרצליה לאמנות עכשווית.

"הלול"- מיזם רב תחומי בתיכון תלמה ילין לאמנויות

"הלול" הינו מיזם לקידום תפישה רב תחומית בלמידה ויצירה בתיכון תלמה ילין לאמנויות. מטרת המיזם הינה יצירת הקשרים רב-תחומיים בין נושאי הלימוד העיוניים, לבין תחומי היצירה הנלמדים במגמות הוותיקות בבית הספר (קולנוע, אמנות, מחול, מוזיקה ותיאטרון), כמו גם בין המגמות לבין עצמן.

מטרתו המרכזית של פרויקט "הלול" היא כינון מקום פיזי בבית הספר שיהווה "אזור ניטרלי" וחדש, שאינו שייך במובהק לאף תחום (בכיתה לומדים מקצועות עיוניים, בסדנת הפיסול מפסלים, בחדר המוזיקה מנגנים וכו'). מקום כזה יאפשר "חשיבה מחוץ למסגרת", ויצירת הקשרים בין תחומיים בתוך מסגרת הלימודים בבית הספר: באמצעות יצירת הקשרים בין הנושאים העיוניים הנלמדים לבין תחומי היצירה הנלמדים במגמות השונות.

עיקר הדגש בסדנא מושם על שיתופי פעולה יצירתיים והתנסות: התלמידים רוכשים כלים ליצירת עבודות אמנות קבוצתיות, תוך מתן ביטוי וניצול של ההתמחות והייחוד האישי של כל פרט. בנוסף להתנסות והלמידה השוטפת בסדנא, התלמידים מתנסים בביצוע פרויקט אמנותי הדורש שיתוף פעולה אינטר-דיסציפלינרי, משלב הרעיון הראשוני והתכנון ועד בניית תכנית עבודה וביצוע הפרויקט על כל שלביו. אחת מהמטרות העיקריות של פרויקטים אלו היא חיזוק היכולת לשיתוף פעולה בין-מגמתי וחידוד היכולת לעבודה בקבוצה, כמו גם ההכרה בפוטנציאל הגלום בעבודה קבוצתית. הפרויקטים השונים, פרי עבודת הסדנא, מוצגים באירועי-שיא במהלך השנה.

בת ים בטיפול

טוק שואו שכונתי שהוא טיפול קהילתי עם מקס - בובת פסיכולוג.

בשיתוף חממת האמנים בשכונת ניצנה, בת ים.


 

בלט בגינת לוינסקי

פסטיבל של קהילת מהגרי עבודה ובלט בשיתוף האמנית נטע לי שלוסר וקבוצת רקדנים מהגרי עבודה.

 

גינת לוינסקי, תל אביב.